Traditionele Prinsenreceptie voor stadsprins León I

18 jan 2018, 21:57 Nieuws
leon kaminski z aope hoes aansjlaon ak 002
© Arjan Krijntjes, Sittard

Op zondag 21 januari vindt de traditionele prinsenreceptie van stadscarnavalsvereniging De Marotte Zitterd plaats.

Deze traditie wordt ieder jaar mogelijk gemaakt door de Marotte Senaat. Tussen 13:30 en 17:00 uur is eenieder van harte uitgenodigd om stadsprins León I, die de avond ervoor geïnstalleerd is, te feliciteren met zijn prinsschap en om samen te proosten op een mooi aankomend seizoen. Van 17:00 tot 17:30 uur is er ruimte voor een gezellige nazit.

De receptie wordt gehouden in het Forum Theater aan de Engelenkampstraat 68 in Sittard. In het Forum hangt een intieme sfeer en is een gezellige middag gegarandeerd.

Als vast onderdeel zal de Marottekapel deze speciale middag muzikaal omlijsten met traditionele Zittesje muziek. Voor entertainment wordt gezorgd met onder andere optredens van Sterre Cuypers met het Marotte tienerleidje Veer gaon d'r veur en Gein Haor Baeter, Ed Geilen en Petro Willems, met de vastelaovesschlager 2018 Veer zeen Zitterd. Uiteraard brengen ook de kinderen van Basisschool Overhoven het Marotte kinderliedje van dit jaar Konfetti ten gehore.

De kleinste carnavalisten kunnen gerust hun gang gaan in een aparte ruimte, waar zij allerlei spelletjes kunnen spelen en mooi geschminkt kunnen worden. Na afloop krijgt iedere bezoeker een kleine attentie uitgereikt.