Dit weekend geen treinen tussen Heerlen en Sittard

13 mei 2017, 6:25 Nieuws
arriva trein arriveert in sittard
Sittard-Geleen.nieuws.nl

Van zaterdag 13 mei 06:59 uur tot en met maandag 15 mei 01:55 uur rijden er geen treinen tussen Sittard en Heerlen.

ProRail werkt dan aan het spoor. Arriva en NS zetten stop- en snelbussen in om reizigers te vervoeren. Afhankelijk van de bestemming bedraagt de extra reistijd 15 tot 45 minuten. Bestaande aansluitingen kunnen niet gegarandeerd worden.

Inchecken

Om gebruik te maken van de vervangende bussen hebben reizigers een geldig vervoersbewijs nodig zoals een OV-chipkaart. Hiermee dien je te zijn ingecheckt bij het betreffende station. De bussen vertrekken vanaf de voorpleinen van de stations. Het is niet mogelijk om een fiets mee te nemen in de bus.

Rolstoel

Arriva-reizigers die vanwege een lichamelijke beperking met een rolstoel reizen kunnen hun reis vooraf kenbaar maken bij de klantenservice van Arriva via 0900-2022022 (lokaal tarief, 2 cent per minuut). Er wordt dan voor een rolstoeltoegankelijke taxi gezorgd.