Veel klachten over de nieuwe Rabobank-app

12 sep 2015, 11:37 Nieuws
screenshot introductiefilmpje nieuw rabobank app
Screenshot promovideo Rabobank-app

De onlangs door Rabobank gelanceerde nieuwe versie van de app voor internetbankieren wordt niet bepaald positief ontvangen door gebruikers.

Op social media wordt druk geklaagd over de app. Zo vinden gebruikers de interface onduidelijk en werkt de app veel te traag.

Op Tweakers.net wordt de app volledig neergesabeld en geeft men Rabobank het advies om de app maar weer in te trekken en opnieuw te beginnen.

De traagheid van de app wordt veroorzaakt door het feit dat het eigenlijk helemaal geen echte app is. De app wordt niet op de telefoon opgeslagen, maar het is een webapp, wat wil zeggen dat de gebruiker een internetpagina krijgt te zien. En dat werkt natuurlijk beduidend trager dan wanneer de app volledig op de smartphone zou draaien, zo verklaarde Arnoud Wokke van Tweakers.net tegen het AD.

De Rabobank prijst de nieuwe app met onderstaande Youtube-video aan: