Vijf dagen geen treinverkeer tussen Tegelen en Roermond

13 okt 2011, 22:18Nieuws
jack peeters ateron
Sittard-Geleen, 13-10-2011 | ProRail vernieuwt in de herfstvakantie bijna vijf kilometer spoor tussen Swalmen en Reuver. Tussen Venlo en Tegelen wordt er in het eerste weekend ook een ecopassage onder het spoor geplaatst. In verband met deze werkzaamheden is er geen treinverkeer mogelijk. Veolia-Transport zet bussen in en adviseert reizigers zich van te voren goed te informeren over de reismogelijkheden via www.ov9292.nl.
Sittard-Geleen, 13-10-2011 | ProRail vernieuwt in de herfstvakantie bijna vijf kilometer spoor tussen Swalmen en Reuver. Tussen Venlo en Tegelen wordt er in het eerste weekend ook een ecopassage onder het spoor geplaatst. In verband met deze werkzaamheden is er geen treinverkeer mogelijk. Veolia-Transport zet bussen in en adviseert reizigers zich van te voren goed te informeren over de reismogelijkheden via www.ov9292.nl .
Vijf kilometer nieuw spoor
Tussen Swalmen en Reuver worden de bestaande spoorstaven, ballast (spoorgrind) en dwarsliggers vernieuwd. Dat is nodig om het spoor in goede conditie te houden en te zorgen dat de treinen er soepel en veilig overheen kunnen blijven rijden. De werkzaamheden starten op zaterdag 22 oktober om 01:30 uur en duren tot donderdag 27 oktober 05:00 uur. Omwonenden kunnen hinder ondervinden en zijn per brief geinformeerd.
Ecoduct
Tussen Venlo en Tegelen plaatst ProRail in opdracht van Rijkswaterstaat een ecoduiker onder het spoor van 6 meter breed, 2 meter hoog en 18 meter lang. Dit project is onderdeel van de uitbreiding van de A74 door Rijkswaterstaat en de herinrichting van de Wilderbeek en de Venlose Molenbeek door het waterschap Peel en Maasvallei. Deze werkzaamheden duren tot maandag 24 oktober 07:00 uur.
Gevolgen treinverkeer
In verband met de werkzaamheden is er op zaterdag 22 en zondag 23 oktober geen treinverkeer mogelijk tussen Venlo en Roermond. Van maandag 24 oktober tot en met woensdag 26 oktober is er geen treinverkeer mogelijk tussen Tegelen en Roermond. Op maandag 24 oktober vervallen teven de eerste drie treinen in beide richtingen tussen Venlo en Tegelen. Veolia-Transport zet bussen in en adviseert reizigers zich van te voren goed te informeren. Voor een reisadvies op maat kunnen treinreizigers terecht op www.ov9292.nl Zij kunnen ook bellen met 0900-9292 (€ 0,70 per minuut).
» Lees dit bericht op de website van Prorail
loading

Loading articles...

Loading