De vrienden van Via Belgica-VIA VIA nemen je op 16 juni 2025 graag mee over de Duitse grens, naar Vetschau - Aken.
Tijdens dit gezellig treffen wordt samen vooruitgeblikt. Welke kansen liggen er over de grenzen? Hoe kunnen we elkaar versterken? Hoe kunnen we kennis en kunde koppelen? En hoe zetten we passie om naar kwaliteitsvolle producten voor een internationaal publiek.
Andreas Dilthey is architect en pionier van het eerste uur van 4Linden, nu bijna 50 jaar geleden. Nog langer geleden liep de Via Traiana dwars over zijn terrein. Wellicht mede geïnspireerd door deze Romeinse historie is 4Linden opgebouwd met natuurlijke materialen als klei en andere bouwmaterialen uit de omgeving. Andreas neemt je mee in de kwaliteit van deze en andere Romeinse technieken en de mogelijke betekenis vandaag, in jouw directe omgeving. Hij is een bron van inspiratie. Laat jij je ook inspireren door zijn vele verhalen?
Locatie: 4Linden, Karl-Friedrich-Straße 157, 52072 Aachen, Duitsland
Inschrijven: voor 6 juni via [email protected] (let op: aantal plaatsen is beperkt).
Dit project wordt financieel mogelijk gemaakt dankzij het Interreg Maas-Rijn programma, de Provincie Limburg (Nederland), de NRW en de Regio Deal Parkstad Limburg.