Het onkruid op het voorterrein van de voormalige loonhal van Staatsmijn Maurits in Geleen woekert voort.
En dat maakt dat het laatst overgebleven en iconische gebouw van het Geleense mijnverleden een triest en verloederd bijligt.
Reden voor Xavier Maurer en Michel van Dijke, beide lid van Heemkundevereniging Geleen, om zelf de handen uit de mouwen te gaan steken om het voorterrein voor het door Paes Vastgoed BV in 2012 gekochte gebouw een stevige opkuisbeurt te geven. En daarbij kunnen ze de hulp van vrijwilligers goed gebruiken.
Vrijwilligers die op zaterdag 26 juni aanstaande van 10:00 tot 12:00 uur willen meehelpen met onkruid wieden bij de voormalige loonhal van Staatsmijn Maurits kunnen zich aanmelden door een e-mail te sturen aan
[email protected]. Wie komt helpen kan na afloop een kijkje nemen in Geleens laatste gebouw dat herinnert aan een roemrucht mijnverleden.