
Op 10 en 11 maart 2018 organiseert de gemeente Sittard-Geleen voor de derde keer het vrijwilligersweekend.
Tijdens dit weekend zijn er tal van leuke activiteiten georganiseerd, waaraan alle vrijwilligers van de gemeente Sittard-Geleen kunnen deelnemen. Meld u snel aan. Dat kan nog tot en met 23 februari.
Vrijwilligers kunnen zich inschrijven voor bijvoorbeeld workshops of sportieve activiteiten. Op deze website vindt u een compleet overzicht van alle activiteiten waaruit kunt kiezen.
Het college van B&W waardeert vrijwilligers ieder jaar voor hun inzet. Deze waardering wordt sinds 2016 vormgegeven via het vrijwilligersweekend.
Het vrijwilligersweekend valt ook dit jaar weer deels samen met NLdoet. Het Oranje Fonds organiseert op 9 en 10 maart 2018, samen met duizenden organisaties in het land, NLdoet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. Meer informatie vindt u op de website nldoet.nl .