Sittard-Geleen, 10-01-2012 | De VVV Zuid-Limburg reikt jaarlijks de VVV Innovatieprijs uit aan een bedrijf, organisatie of gemeente die zich wist te onderscheiden met nieuwe ideeën, processen en diensten binnen de toeristisch-recreatieve sector. De sector is immers van groot belang voor de Zuid-Limburgse economie.
Sittard-Geleen, 10-01-2012 | De VVV Zuid-Limburg reikt jaarlijks de VVV Innovatieprijs uit aan een bedrijf, organisatie of gemeente die zich wist te onderscheiden met nieuwe ideeën, processen en diensten binnen de toeristisch-recreatieve sector. De sector is immers van groot belang voor de Zuid-Limburgse economie.
Tot 3 januari had het publiek de gelegenheid te stemmen op een van de 12 genomineerden voor de VVV Innovatieprijs. De gemeente Sittard-Geleen was er daar een van. Reden voor deze nominatie was volgens de VVV het feit dat de gemeente Sittard-Geleen heel goed inziet dat evenementen tegenwoordig een zeer belangrijke trekker zijn geworden voor een stad. "Beeldbepalend en goed voor vele bezoekers van buitenaf en goed voor de leefbaarheid binnen de stad. Recreatie en toerisme geef je hiermee een ontzettende boost. Sittard-Geleen heeft met oa de Toon Hermans-feesten, Oktoberfeesten, WK wielrennen, kandidatuur Glazenhuis, Mama's Pride, Groove Garden, Variétéfestival, M&P-feesten, Wielerronde Buchten, Oude Ambachten Einighausen, Paasmarkt Born, Sint Rosafeesten en Wèntjerdruim gekozen voor een geheel eigen stijl."
Helaas resulteerde deze mooie nominatie niet in een positie bij de top 3, die door het publiek op internet werd gekozen.
Net als vorig jaar worden de drie ondernemers met de meeste stemmen dit jaar ter beoordeling voorgelegd aan een vakjury. De vakjury bestaat uit de volgende personen: Wil Houben (Kamer van Koophandel Limburg en juryvoorzitter), Christian Severijns (Koninklijke Horeca Nederland), Wil Munsters (Hogeschool Zuyd) en Bas Schoonderwoerd (Parkstad Limburg Theaters). Zij bepalen wie uiteindelijk de Innovatieprijs 2011 in ontvangst mag nemen!
Top 3
In totaal werden via internet 4.322 stemmen uitgebracht. De gekozen Top 3 van bedrijven luidt als volgt:
De winnaar zal bekend worden gemaakt gedurende de nieuwjaarsbijeenkomst van VVV Zuid-Limburg op woensdag 18 januari 2012 in het Holland Casino te Valkenburg. Tijdens die bijeenkomst zal gedeputeerde Mark Verheijen een toelichting geven op het nieuwe beleid van Provincie Limburg t.a.v. innovatie binnen toerisme en recreatie. De winnaar van de 'VVV Zuid-Limburg Innovatieprijs 2011' ontvangt een speciaal aandenken en daarnaast een VVV-marketingpromotiepakket.