Wie wordt de nieuwe stadsprins van Geleen?

02 jan 2024, 14:11 Nieuws
77ste sjtadsprins gelaen bezoek parijs 002
De Flaarisse

Aanstaande vrijdag komt er een einde aan de regeringsperiode van stadsprins Sjoerd I (Reintjens) van de Waereldsjtad.

Dan maken de Flaarisse tijdens de Nach van de Prins bekend wie hem opvolgt. Volgens de Flaarisse-telling wordt zijn opvolger de 77e prins van de Geleense stadscarnavalsvereniging en dat valt dan perfect samen met het 7-x-11-jarig bestaansfeest van De Flaarisse.

Het programma belooft een topavond vol amusement en muziek: Francine en Romain, John Tana, DJ Tonnie's Viniellie, Dance Studio Fame en de uit Venlo afkomstige Linkemikband, uiteraard met medewerking van 't Regiment Awt Adjudante Flaarisse en de Soosjeteit Awt Prinse Flaarisse.

Toelichting bij de foto boven dit bericht:

Dat de nieuwe 77ste Stadsprins van Geleen over enkele dagen samen met zijn adjudanten een ware ‘TGV’ instapt, dat mogen duidelijk zijn. Zeker nu De Flaarisse haar 7x11-jarig jubileum vieren, vol met feestelijke zittingen en activiteiten die zich in sneltreinvaart opvolgen tijdens dit korte carnavalsseizoen.

Andere ‘Waereldsjtad’

In het diepste geheim reisde de aanstaande jubileumprins met zijn adjudanten en enkele raadsleden al af naar die andere Waereldsjtad Parijs voor de opnames van enkele teasers, in aanloop naar de ‘Nach van de nuje Sjtadsprins’ van aankomende vrijdag 5 januari.

“Spannend om niet per toeval ‘ontmanteld’ te worden, toen wij ons kriskras per metro en al filmend op prominente locaties door de stad van de liefde begaven”, aldus de aanstaande Stadsprins . “Of laat staan dat één van de verborgen hints - in de in totaal 6 gemaakte promo’s voor Facebook en Instagram – nét iets te veel over onze identiteit zou verklappen. Maar ook dat gissen hoort natuurlijk allemaal bij het hele spel. Gelukkig mogen wij het na aankomende vrijdag van de daken schreeuwen en vooropgaan in de Waereldsjtadvastelaovend.”