WMC Weekend in teken van de wedstrijden

19 jul 2013, 18:36 Nieuws
ed3c883mg1ttujc7cf3cuznud wmc kerkrade

Het weekend van 20 en 21 juli staat weer bol van de WMC Wedstrijden. De wereldtop gaat de strijd met elkaar aan om de wereldtitel en de muziekliefhebber kan genieten van topmuziek.

De concertwedstrijden

Het weekend wordt ingeluid door de slagwerkensembles in het Parkstad Limburg Theater Kerkrade op vrijdag 19 juli. Deelnemers uit Thailand, Duitsland, België en Nederland zullen het podium betreden.

In de Rodahal geeft de absolute wereldtop van de harmonie- en fanfare-orkesten alles om het hoogste puntenaantal te verdienen. In de Rodahal treden de hoogste divisies op (concertdivisie en eerste divisie), in het Parkstad Limburg Theater Kerkrade laten de tweede en derde divisie horen wat ze waard zijn. Deelnemende orkesten komen onder andere uit Engeland, Thailand, Israël, Oostenrijk, China, Italië, België, Duitsland en Nederland.

De shows

In een zonovergoten Parkstad Limburg Stadion betreden zo’n 35 korpsen het gras met wervelende shows, marsen en marsparades. De fonkelende shows laten iedere bezoeker op het puntje van zijn of haar stoel zitten. De korpsen zijn onder andere afkomstig uit Ierland, Thailand, China, Indonesië, Duitsland, België en natuurlijk Nederland.

De wereldkampioenen, mis ze niet

Na het derde en laatste weekend wedstrijden (van vrijdag 26 tot en met zondag 28 juli) wordt duidelijk welke korpsen en orkesten met de wereldtitel naar huis gaan. Wie nog naar deze wedstrijden wil komen, dient snel kaarten te kopen. Inmiddels is de hoofdtribune in het stadion op zondag 28 juli volledig uitverkocht, en de stoelen in de Rodahal op zondag 28 juli zijn ook al bezet door honderden muziekliefhebbers. Informatie over ticketverkoop is te vinden op .

www.wmc.nl