Komende zondag 25 juni wordt in Obbicht voor de vijfde keer een grote garagesale georganiseerd.
Op die dag kun je van 09:00 tot 15:00 uur op tal van adressen terecht voor allerlei nog goed bruikbare gebruikte spullen. Wie weet vind je daar dat lang gezochte computerspelletje, of dat ene ontbrekende boek in een reeks van die thrillerauteur. Gebruikte kleding, huisraad en speelgoed is er eveneens volop te vinden.
't Törpshoes is open voor een hapje en een drankje en toiletvoorzieningen en DJ Jean Delbersinne zorgt er voor de muziek. En ook bij de Harmoniezaal kun je terecht voor wat te eten, te drinken of toiletbezoek.
Plattegronden met deelnemers zijn af te halen bij 't Törpshoes, de Harmoniezaal, Kasteelweg 12, Pater Pelzersstraat 23 en bij de ingangen van het dorp. Of klik op onderstaande link.