
Op woensdagavond 28 juni werd op het Tom Dumoulin Bike Park in Sittard de eerste wedstrijd om de ARGRO-CUP verreden.
Aan de start verschenen 43 renners en rensters. De koers kende drie winnaars: Evelien Ruijters, Raymond Schoenmakers en Robert Solberg.
De volgende koers - het gaat hier overigens om trainingswedstrijden - wordt op woensdag 5 juli om 19:00 uur verreden, eveneens op het Tom Dumoulin Bike Park. Alleen wordt er dan een ander parcours uitgezet. Het Bike Park is zodanig opgezet dat er meer dan 50 verschillende parcoursen kunnen worden uitgezet. Verder is het mogelijk om op het parcours 6 verschillende wedstrijden tegelijkertijd te laten plaatsvinden.
De firma ARGRO gaat dit seizoen de breedtesportwedstrijden op het Tom Dumoulin Bike Park financieel ondersteunen. ARGRO BV is een innovatief grondverzetbedrijf dat is gespecialiseerd in middelgrote tot grote grond-, weg- en waterwerken. Daarnaast richt ARGRO zich sinds kort op de transportbranche.


