
In het licht van de meest recente ontwikkelingen heeft het bestuur van Noptra-Eaters vandaag unaniem besloten coach Andy Tenbult per direct op non-actief te zetten.
Het is duidelijk geworden dat de de motivatie, de prestaties en de resultaten zodanig zijn dat, mede gelet op het gebrek aan synergie tussen spelers en coach, een en ander in dit seizoen niet meer goed gaat komen.
Het bestuur heeft bij aantreden op 1 december 2013 niet onmiddellijk radicaal willen ingrijpen. Het bestuur wilde weloverwogen beslissingen nemen. Na de moeilijke start, mede als gevolg van de beperkte financiële mogelijkheden van de organisatie, waren de verwachtingen om het spelen in de Eredivisie te consolideren en dat dit seizoen een leerproces zou moeten worden. De hoop was er steeds dat het team een positieve leercurve zou doorlopen.
Het bestuur van NOPTRA-Eaters heeft in de afgelopen maanden echter geen enkele verbetering kunnen constateren. Na de balans te hebben opgemaakt, concludeert het bestuur dat het beter is dat coach Andy Tenbult per direct op non-actief wordt gesteld.
Zoals voorzitter Huub Wijckmans het verwoordde: ”We hebben te veel mogelijkheden laten liggen daar waar wij toch redelijke kansen hadden om wedstrijden naar ons toe te trekken. Het is beter om per direct dit besluit te laten ingaan ook al is dit nog zo laat in het seizoen”
Voor de resterende wedstrijden in de strijd om de Larry van Wieren Cup zal assistent-coach Wil Zwarthoed de taken van Andy Tenbult voorlopig overnemen.




