Aanvaller Dean Moors, de benjamin van vorig jaar, krijgt en de vorig jaar van Eindhoven overgekomen Dean Moors hebben hun contract bij Eaters met één jaar verlengd.
De nu 20-jarige Moors werd vorig jaar tijdens zijn eerste seizoen voor de leeuwen geworpen en wist zich goed staande te houden. Hij is een stabiele factor, een harde werker en volgt eenvoudig zijn opdrachten zoals hem die worden opgedragen uit.
Dean genoot zijn opleiding geheel bij Eaters en speelde afgelopen jaar 34 wedstrijden voor Eaters. In en tegen Tilburg maakte hij op schitterende wijze zijn eerste doelpunt voor Eaters. Hierna zouden nog 2 goals en 1 assist volgen.
"Na mijn debuut vorig jaar in het eerste ga ik dit jaar met dezelfde uitdaging verder om mij te ontwikkelen en het als team beter te doen. Ik hoop dat het publiek mij en het team zal blijven steunen. Met de support van de Eaters fans kunnen we altijd iets meer, de strijd om de Larry van Wieren Cup was daar een mooi bewijs van!"
Zijn collega Dave van Mol: "We hebben er als groep heel veel zin in, om voor de trouwe fans, ons zelf en ook persoonlijk een veel beter seizoen neer te zetten."
Volgens de technische staf van Limburg Eaters is Dave een technisch zeer sterke schaatser, een harde werker, die daarnaast heel duidelijk zijn mannetje staat. "Dave heeft bewezen zich volledig in dienst van het team te kunnen stellen en daar zouden wij dit seizoen wel eens de vruchten van kunnen plukken."
Van Mol speelde vorig jaar voornamelijk in de derde lijn en maakte in 34 wedstrijden 4 goals en bereidde een goal voor. Voordat hij naar Geleen kwam speelde hij 5 jaar bij Eindhoven, maar in zijn jeugd speelde hij ook al bij Eaters.
Foto's: © Jan Hofstee