Eaters verliest ondanks jarige Ramoul

25 jan 2014, 22:50Sport
f4cu2u58qh4nrht0w80rjt01t eaters den haag 20140125
Regerend landskampioen HIJS Den Haag kwam zaterdagavond op visite bij Noptra Eaters, waar Akim Ramoul zijn verjaardag vierde. De jarige opende namens de thuisploeg na drie minuten en 8 seconden de score.
Door twee scores van HIJS - Reaney (06:51, +2) en Collins (07:44) - bogen de gasten de achterstand om in een voorsprong. Andermaal Collins vergrootte de marge tot twee doelpunten (13:44), waarna ook Akim Ramoul zijn tweede doelpunt liet aantekenen in een +2-overtalsituatie (15:35). Collins maakte zijn hattrick vol door shorthanded de 2-4 ruststand op het bord te zetten 916:44).
Of het aan zijn verjaardag lag, daar kan men alleen maar naar gissen, maar in de tweede periode tekende ook Akim Ramoul zijn derde treffer aan (27:30, pp). Collins liet dat echter niet op zich zitten en scoorde zijn vierde voor HIJS: 3-5 (32:18, pp). Eaters kwam weer terug tot een doelpunt achterstand door - u raadt het al - Akim Ramoul (37:33). Maar 17 seconden later bedroeg de achterstand weer 2 doelpunten dankzij Reaney (37:50).
In de laatste periode wist Eaters/Ramoul niet meer te scoren. HIJS deed dat wel: Collins maakte met zijn vijfde treffer het zevende doelpunt voor HIJS (42:05, pp) en Anderson schoot de 4-8 eindstand op het bord (57:01).
Eaters verloor dan wel deze wedstrijd, maar het publiek zag weer eens een leuke pot ijshockey. En Akim Ramoul vierde zijn verjaardag met vier doelpunten. Hopelijk is hij zondagavond, wanneer Eaters op bezoek gaat bij HYC Herentals, net zo trefzeker.
Foto: © Lex Eckhardt
loading

Loading articles...

Loading