De van de Turkse topclub Galatasaray gehuurde middenvelder Emrah Başsan maakt aanstaande vrijdag in het uitduel tegen Almere City FC mogelijk zijn debuut voor Fortuna Sittard.
De Turkse aanwinst heeft maandagmiddag zijn werkvergunning ontvangen. Het is nu aan de KNVB om de speler speelgerechtigd te verklaren. Fortuna verwacht dat dat binnen enkele dagen is geregeld. Wellicht kan hij vrijdagavond tegen Almere City zijn eerste officiële speelminuten voor zijn nieuwe club maken.
Başsan wordt voor de rest van dit seizoen gehuurd van de Turkse topclub Galatasaray. Hij moest de uitwedstrijd bij Achilles '29 en de ontmoeting met Telstar aan zich voorbij laten gaan, in afwachting van de werkvergunning en de speelgerechtigdheid.