Kantoren Fortuna Sittard weer terug naar stadion

03 okt 2016, 7:05 Sport
stadion fortuna sittard milaanstraat
Sittard-Geleen.nieuws.nl

Fortuna Sittard houdt al enkele jaren geen kantoor meer in het stadion aan de Milaanstraat in Sittard. Dat gaat binnenkort veranderen.

Het kantoorpersoneel van Fortuna Sittard verhuist over enkele weken namelijk van Buchten terug naar Sittard. De club heeft de intentie om de kantoren per 1 november weer te huisvesten in het Fortuna Sittard Stadion. De voorbereidingen voor de verhuizing verkeren in de afrondende fase.

Met de terugkeer naar Sittard gaat een langgekoesterde wens van Fortuna, sponsors en supporters in vervulling. "Het is voor een profclub belangrijk om dicht bij of in het stadion gevestigd te zijn", legt interim-manager Paul van der Kraan uit. "Voor bijvoorbeeld de ticketverkoop was Buchten voor veel mensen erg ver weg. Ook voor onze uitstraling is dit belangrijk en we kunnen straks potentiële sponsors direct ons onderkomen laten zien. Tevens zijn de faciliteiten in het stadion erg goed. In Buchten was het te klein."