Komend seizoen weer 4 Limburgse derby's voor Fortuna

16 mei 2016, 16:25Sport
fortunamvv 12
© Rik van Mulken
Fortuna Sittard speelt komend seizoen net als afgelopen seizoen weer vier Limburgse derby's.
Zowel MVV Maastricht als VVV Venlo slaagden er niet in om zich te plaatsen voor de derde en finaleronde van de play-offs om promotie naar de eredivisie.
MVV moest in Doetinchem tegen De Graafschap de tijdens de thuiswedstrijd opgelopen 0-1 nederlaag proberen recht te zetten. Dat lukte niet, De Graafschap won voor eigen publiek met 2-1.
VVV Venlo verloor afgelopen vrijdag de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles met 1-0 nederlaag. Ook thuis bleken de Deventenaren een te taaie hindernis. Na 12 minuten keek VVV tegen een 0-1 achterstand aan, een belangrijk doelpunt voor Go Ahead Eagles. VVV boog de achterstand kort voor rust om in een 2-1 voorsprong. Na rust slaagden de Venlonaren er ondanks een stevig slotoffensief echter niet in om de gegeven de stand vereiste derde treffer aan te tekenen. Kort voor tijd bracht Randy Wolters Go Ahead Eagles bovendien op gelijke hoogte. Een grote teleurstelling voor de ploeg die tijdens de competitie als tweede eindigde.
loading

Loading articles...

Loading