OCI-Lions zaterdag thuis tegen Fiqas Aalsmeer

20 mrt 2014, 22:55 Sport
jack peeters ateron

Zaterdag 22 maart staat de laatste thuiswedstrijd in poule A van de nacompetitie om het landskampioenschap in de eredivisie handbal op het programma.

OCI Nitrogen-Lions neemt het dan op tegen Fiqas Aalsmeer. OCI-Lions gaat momenteel aan kop in poule A met 6 punten na 3 gespeelde wedstrijden. Aalsmeer staat op de 2e plaats met 5 punten na 3 gespeelde wedstrijden. E&O volgt als laatste met 3 punten na 3 gespeelde wedstrijden.

OCI-Lions is dus al zeker van deelname aan de kruisfinales. De vraag is alleen nog of ze dat doen als 1e of als 2e in de poule. Die vraag wordt zaterdag beantwoord omdat Lions bij winst niet meer van de eerste plek kan worden verdrongen.

Zaterdag gaat het dus om de 1e plek in de poule en in het verlengde daarvan ook om wie de tegenstander wordt in de kruisfinales. In poule B strijden Kras/Volendam en Eurotech Bevo om de 1e en 2e plaats. Beiden ploegen spelen zaterdag tegen elkaar in Panningen.

Rondom de wedstrijd wordt opnieuw gezorgd voor entertainment, dat deze keer ingevuld zal worden door percussieband Comgazzz uit Maastricht. De band is Braziliaans georiënteerd.