OCI Lions heeft in de laatste competitiewedstrijd van 2013 goede zaken gedaan. In de topper tegen Kras/Volendam was OCI Lions na een gelijk opgaande eerste helft uiteindelijk te sterk voor de gastheren.
Bij rust leidde Lions met 12-13. Lions liep enkele keren een aantal doelpunten weg van Volendam. Na 18-19 kon Lions definitief afstand nemen via 18-23 naar uiteindelijk de eindstand van 20-25.
Het is dit jaar behoorlijk spannend in de kop van de eredivisie, waar Aalsmeer momenteel leidt met 20 punten uit 12 wedstrijden. Volendam volgt op 18 punten, Lions op 17 en Bevo op 16.
De eerstvolgende competitiewedstrijd is op 12 januari de uitwedstrijd tegen Tachos. Op 16 januari speelt OCI Lions thuis tegen Bevo.
Van 27 tot en met 29 december komt OCI Lions uit in de Limburgse Handbaldagen.