Ruijters Eaters speelt morgen topper tegen Den Haag

12 jan 2012, 16:54Sport
jack peeters ateron
Sittard-Geleen, 12-01-2012 | De competitie om de North Sea Cup beleeft dit weekend voor de Ruijters Eaters een climax. De Geleense koploper ontmoet de nummer twee in Den Haag. Ongeslagen gaat het team van Chris Eimers, vrijdagavond, naar Den Haag. Nummer twee HYS The Hague heeft drie punten minder. Dus is meteen het belang van deze topper bekend. De wedstrijd begint om 20.30 uur. Indien Eaters de overwinning pakt is de ploeg op de goede weg om eerste te worden. Het enige voordeel hiervan is dat men een eventuele halve finale en finale plaats kan beginnen met thuisvoordeel. De nummers een en twee van deze competitie spelen nog een finalewedstrijd om de cup. "Het belang is groot vrijdag dus moeten we maar de overwinning pakken", aldus aanvaller Lars van Sloun.
Sittard-Geleen, 12-01-2012 | De competitie om de North Sea Cup beleeft dit weekend voor de Ruijters Eaters een climax. De Geleense koploper ontmoet de nummer twee in Den Haag. Ongeslagen gaat het team van Chris Eimers, vrijdagavond, naar Den Haag. Nummer twee HYS The Hague heeft drie punten minder. Dus is meteen het belang van deze topper bekend. De wedstrijd begint om 20.30 uur.
Indien Eaters de overwinning pakt is de ploeg op de goede weg om eerste te worden. Het enige voordeel hiervan is dat men een eventuele halve finale en finale plaats kan beginnen met thuisvoordeel. De nummers een en twee van deze competitie spelen nog een finalewedstrijd om de cup.
"Het belang is groot vrijdag dus moeten we maar de overwinning pakken", aldus aanvaller Lars van Sloun.
Zondagavond komt subtopper Eindhoven naar Geleen. "Ook dit zal een moeilijke wedstrijd worden maar we spelen thuis en daar mogen we geen punten laten liggen", aldus Van Sloun. Dit duel begint zondagavond om 19.00 uur in ijshal Glanerbrook.
loading

Loading articles...

Loading