
Het verplichte nummertje, de laatste en de saaiste Touretappe - er staat behalve de ritzege niets meer op het spel - begint zondagmiddag pas om 15:45 uur. De renners vertrekken dan van Évry naar Parijs. De finish wordt rond 19:10 uur verwacht.
Aangekomen in Parijs wordt dan de jaarlijkse kermiskoers verreden op de Champs Élysées, waarna de prijzen worden uitgereikt. Als Mollema en Ten Dam zondag op hun fiets blijven zitten handhaven beide renners hun top-tien klassering. Mollema op plek 10 (in 2013 werd hij zesde) en Ten Dam op 9 (in 2013 werd hij dertiende).
Na Steven Kruiswijk (14e) is Tom Dumoulin op plek 33 de vierde Nederlander in het algemeen klassement.
Ondanks het vroege uitvallen van een aantal favorieten voor de Tourzege, zoals Froome en Contador, werd het een bijzonder boeiende Tour, waarin Vincenzo Nibali behalve na de eerste en de negende etappe steevast in het geel reed.