Op vrijdag 13 september vindt vanaf 19:30 de afscheidswedstrijd van Mark van Bommel plaats. Nadat hij eerder al bij PSV een fantastisch afscheid vierde met de internationale voetbalwereld vindt a.s. vrijdag het afscheid van de Fortuna Sittard familie plaats.
Het belooft een prachtige avond te worden. Inmiddels zijn er naar schatting 8.000(!) kaarten verkocht. Nog geen kaartje gekocht? Bemachtig er dan nog snel een, anders mist u dit geweldige Fortuna-festijn.
Bij de administratie van Fortuna Sittard blijft de telefoon maar rinkelen en ook de werkgroep onder leiding van John van Bommel heeft het er maar druk mee. "Vandaag is echt niet meer normaal, ik krijg telefoontje na telefoontje, ik kan nog niet eens meer rustig eten. Nog één zo'n dag en dan hebben we denk ik geen kaart meer over." Aldus John van Bommel.
Voor de volgende tribunes zijn nog kaartjes verkrijgbaar. Voor de N-Side (Noord), Vak Zuid en de businesstribune zijn nog maar een beperkt aantal kaarten te koop.
Kaarten zijn nog bij de volgende voorverkoopadressen te koop: