
Max Verstappen reed vrijdag ter voorbereiding op de Grand Prix van Spanje zijn eerste trainingsrondjes in zijn bolide van Red Bull en zette daarbij de zesde tijd neer.
Vorige week maakte Verstappen onverwachts de overstap van Toro Rosso naar het hoofdteam van Red Bull. Hij wisselde van stoeltje met de Rus Daniil Kviat, die de twaalfde tijd neerzette tijdens de eerste vrije training.
Verstappen reed nog enige ogenschijnlijk onwennige rondjes en had wat kleine problemen met zijn wagen op vrijdag, maar zette al vrij snel een prima tijd neer: 1.25,585. Zijn nieuwe ploeggenoot Daniel Ricciardo was net wat sneller en ook de coureurs van Ferrari en Mercedes klokten een snellere ronde. Sebastian Vettel was het rapst in 1.23,951.