Na een speelronde vrij te hebben gehad stond afgelopen zondag een pittig potje tegen de nummer 1 van de Eredivisie NEC Nijmegen op het programma.
Fortuna schoot echter wel uit de startblokken; het eerste schot op doel van Mo Ihattaren was gelijk raak. NEC kwam daarna op gelijke hoogte maar via een rake penalty van opnieuw Mo Ihatarren kon Fortuna met een voorsprong de rust in.
Na rust was het vooral NEC die de aanval zocht, dat ook resulteerde in een 2-2. Maar in extremis was daar Paul Gladon die na een fantastische pass van Philip Brittijn mooi afrondde! De eerste 3 punten van het seizoen zijn binnen!!
FSC sprak achteraf nog met de doelpuntenmaker Paul Gladon, FSC Man of The Match Mo Ihattaren, Mattijs Branderhorst en Danny Buijs.
In het home spraken ze nog met Justin Hubner & Ryan Fosso.