Volendam - Lions live bij L1

08 jun 2013, 2:55 Sport
jack peeters ateron

De animo voor het bijwonen van de allesbeslissende derde wedstrijd in de finale om het landskampioenschap tussen Kras/Volendam en OCI Nitrogen-Lions is overwelidgend. Alle kaarten zijn al lang en breed uitverkocht.

Pogingen van de kant van Lions om de wedstrijd te verplaatsen naar een sporthal met een grotere tribune liepen spaak. De thuisblijvers kunnen de wedstrijd echter toch live volgen, want het bestuur van OCI-Lions is erin geslaagd een oplossing te vinden.

Het publiek dat geen entreeticket heeft voor het bijwonen van het duel in de Volendamse sporthal Opperdam en alle fans van OCI-Lions kunnen afstemmen op L1 TV en L1 Radio. De regionale zender is rechtstreeks bij de titanenstrijd en volgt de ontmoeting van a tot z. De finale begint om 14.30 uur. De uitzending op L1 TV start om 14.15 uur.

Daarnaast is zondagmiddag 9 juni in de feesttent van BFC, op de parkeerplaats van sporthal de Haamen in Beek, een groot beeldscherm geplaatst. Hier kunnen de supporters de uitzending van L1 TV live mee maken. De tent staat er ter gelegenheid van het jaarlijkse BFC-toernooi. "Wij als OCI Nitrogen-Lions zijn erg blij met de mogelijkheid die L1 TV, in samenwerking met meerdere sponsors van OCI-Lions, biedt om live uit te zenden. Daarnaast danken we de gemeente Beek en handbalclub BFC en hun vrijwilligers voor hun medewerking."

Als OCI Nitrogen-Lions het duel in Volendam wint en de titel mee naar huis neemt, dan worden spelers, technische staf en begeleiding ontvangen in de feesttent van Beek.

Kijk op deze website, en hoe laat OCI-Lions in Beek arriveert.

Twitter

Facebook