53-jarige verdachte van oplichting aangehouden in Sittard na uitzending van Undercover

01 apr , 19:46112
2026-04-01_19h39_20
Facebook Alberto Stegeman, SBS6
Sittard - De politie heeft in Sittard een 53-jarige man aangehouden op verdenking van oplichting. De man, Patrick C., werd dinsdag 3 maart in de uitzending van Undercover door Alberto Stegeman ontmaskerd.
De 53-jarige man wordt verdacht van oplichting, valsheid in geschrifte en witwassen.

Aanhouding

Na meerdere aangiften is de politie een onderzoek gestart. Uiteindelijk heeft het onderzoeksteam de verdachte dinsdagochtend aan kunnen houden. Op het adres waar de man verbleef zijn gegevensdragers en cashgeld in beslag genomen.
De verdachte zit in volledige beperkingen. Dat betekent dat hij alleen contact mag hebben met zijn advocaat. Het onderzoek in deze gaat door.

Undercover

Ontevreden over de hulp van de politie schakelt een echtpaar Undercover in. Zij hebben hun camper verhuurd aan Patrick C. maar hij verkoopt 'm twee keer door. 
Het echtpaar Jan en Joann is buitengewoon droevig. Joann is namelijk ongeneselijk ziek en ze hadden er nog graag mee weg gewild. Iets dat Patrick C. weet. Daarom hebben ze behoorlijk haast om de camper terug te krijgen.
Naast het echtpaar zijn ook de twee verkopers ernstig benadeeld. Ze kochten beide de camper voor €35.000,-. Al snel hadden ze in de gaten dat er iets niet klopte.

Confrontatie

De oplichting met de camper is niet de enige oplichting waaraan Patrick C. zich schuldig heeft gemaakt. Tijd om de man aan te pakken vindt het team van Undercover.
Patrick was relatief makkelijk gevonden, hij adverteert op Marktplaats met een auto en een afspraak is snel gemaakt. Het blijkt al snel de juiste want hij heeft zichzelf gefilmd met de dashcam van de camper en één van de kopers ontdekte de beelden.
Als hij uiteindelijk geconfronteerd wordt zijn ook Jan en Joann daarbij. Hij gaat er heel laf vandoor. Aan de telefoon roept hij dat hij niet wil meewerken met het programma en hij ontkent alles.
Gelukkig is de camper inmiddels weer terug bij Jan en Joann. En Patrick C. zit vast.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
Appbanner
loading

Loading articles...

Loading