Sittard staat weer in het teken van de Zittesje Revuu. 150 medewerkers (decorbouwers, ballet, orkest, spelers) hebben de afgelopen maanden “Code Oda” in elkaar gezet, dat vanaf 14 november 10 dagen lang wordt opgevoerd in het Toon Hermans Theater.
Echo046-tv bezocht een repetitie.
· Blijf op de hoogte via Facebook, X of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
· Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
