Op zaterdag 18 april staat de vierde editie van All About Music. op de planning. Ook nu staat het centrum van Sittard deze avond in het teken van live muziek en opkomende acts.
De vier locaties die dit jaar meedoen zijn Cafe Dwaas, Cafe The Groove, Proeflokaal ’t Hophuys en nieuwkomer Cafe Schtad Zitterd. Op iedere plek zullen drie bands spelen waardoor het totaal deze gehele avond op 12 komt.
De insteek blijft hetzelfde: talentvolle acts een plek te geven om hun muziek te verspreiden is weer geslaagd want er is een willekeur qua genres maar ook dat ze overal vandaan komen. Limburgse inbreng is er zoals ieder jaar maar bands komen ook onder andere uit Den Haag, Amsterdam of Harderwijk alsmede twee Belgische acts.
Wat te verwachten?
Het wordt weer een avond voor ieder wat wils: dreampop met postpunk, R&B met pop, garage, punk en psychedelica. En dan missen we nog van alles!
Om te beginnen met WIJF, een viertal uit Gent. Verwacht hier een zeer explosieve sound wat leunt op stonerrock met vleugjes metal. De Maastrichtse formatie Mercy Jones & The Benefits valt dan weer op door rock ’n roll met psychedelica in een 60’s jasje. Of dan Tom Forever… Dit is hyperpop, electroclash en artpunk oftewel: heerlijke chaos! Semuta mag ook niet worden vergeten, deze band deint van psychedelica naar hardrock naar soul en blues.
Wanneer?
All About Music. vindt dus plaats op zaterdag 18 april en dit is bewust gekozen omdat het die dag al Record Store Day is en in teken staat van muziek. Overdag speciale releases kopen bij alle platenzaken om vervolgens een avond te hebben vol live muziek. Vanaf 19.30 uur tot 01.00 uur zal er dus afwisselend op alle locaties worden gespeeld.
·
Blijf op de hoogte via Facebook, Xof via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan
deze pagina.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact
op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].