Op vrijdag 27 juni is de feesttent op het OLS-terrein het toneel van Limbo Power. De Schintaler, Tonca en DJ-Ludo zorgen voor een spetterende feestavond.
De Schintaler
Natuurlijk behoeft deze Limburgse topband geen enkele introductie. In de jaren '90 waren de Schintaler zeer populair in Limburg en omstreken. Nummers als 'Welkom in Limburg', 'Limburgse meid', 'Veer höbbe zin drin' zijn grote hits van deze band die nog regelmatig overal te horen zijn. Na enkele jaren afwezigheid maken De Schintaler in 2013 hun comeback met een nieuwe single 'Ich wil 'ne polka huère'. De band blijkt nog altijd zeer populair en speelt ook dit seizoen volop op de Limburgse podia.
Tonca
Tonca betekent vooral plezier, daarom wordt Tonca al door het publiek betiteld als 'Dé feestband van het Wilde Zuiden'. Knettergek, lekkere muziek en vooral één ding is zeker: er wordt pas gestopt als de hele tent op z'n kop staat. Het leven is een feest en dat is ook precies waar het om draait bij deze feestband.
Volgens de Toppers is Tonca net iets te bling bling, volgens ome Willem is het gewoon te kinderachtig en volgens de mannen van Metallica mag het ook wel ietsje minder heftig. Kortom een hilarisch feest van herkenning dat je gezien en gehoord moet hebben!
Tonca werd opgericht in oktober 2003 en bestaat uit vier muzikanten die al heel wat jaren in de meest verschrikkelijke muziekcircuits meedraaien. Het uitgebreide repertoire is gebaseerd op de geweldige jaren 70 en 80 muziek aangevuld met alles wat een feest nodig heeft.
DJ Ludo
Tussen optredens door zorgt DJ Ludo met zijn Allround Drive-Inn-show voor een geslaagde feestavond. Hij is bekend met alle muziekgenres en weet als geen ander welke muziek bij welke ambiance hoort, van AC/DC tot Guus Meeuwis en van Adèle tot Techno. U vraagt en hij draait!
Meer informatie
» of bestel uw kaarten .
»