SGL organiseert Mantelzorgdagen

03 jun 2014, 19:47 Nieuws
u0cohwejvuqrmjfle89p0l1cc sgl gebouw sittard
Sittard-Geleen.nieuws.nl

SGL organiseert de komende tijd in alle regio's mantelzorgdagen met een speciaal thema. Op 28 juni is de regio Westelijke Mijnstreek aan de beurt. Die bijeenkomst vindt plaats in Sittard.

De reden voor de bijeenkomst is dat komend jaar de overgang van Algemene Wet Bijzondere Zorg (AWBZ) naar de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO) realiteit wordt.

SGL vindt het belangrijk om de mantelzorgers van haar cliënten zo goed mogelijk te informeren over de veranderingen die deze transitie met zich mee brengt.

Naast algemene informatie over de toekomstige WMO zal er een zogenaamd keukentafelgesprek worden nagebootst om een beeld te geven over de mogelijk toekomstige werkwijze van de gemeente. Een forum van deskundigen is aanwezig om specifieke vragen te beantwoorden. U kunt hierbij denken aan een wethouder, beleidsmedewerker, MEE consulent, mantelzorgondersteuner etcetera.

Kijk voor meer informatie op .

www.sgl-zorg.nl