SITTARD (ANP) - FC Twente heeft na drie overwinningen op rij punten verspeeld in de Eredivisie.
De Enschedeërs kwamen bij Fortuna Sittard niet verder dan 1-1. FC Twente blijft door het puntenverlies op de vierde plaats staan, met 3 punten minder dan de nieuwe koploper Feyenoord.
Goed seizoen
Fortuna Sittard is bezig aan een goed seizoen en startte ook tegen FC Twente sterk. Op aangeven van Mohamed Ihattaren kopte Anthony Descotte in de negende minuut raak: 1-0. Robin Pröpper maakte in de 34e minuut van dichtbij de 1-1. De assist kwam op naam van Wout Weghorst. Het doelpunt maakte veel los bij de Twentse aanvoerder Pröpper.
Descotte kreeg in de tweede helft nog een grote kans voor Fortuna Sittard. Doelman Joël Drommel redde knap.
De vrijdag aan de selectie toegevoegde Daley Sinkgraven viel in blessuretijd in bij Fortuna Sittard, dat na acht wedstrijden de nummer 6 in de Eredivisie is met 14 punten.
♦♦♦
- Blijf op de hoogte via Facebook of via
de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
- Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te
besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een
concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon:
06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via
[email protected].