Sittard-Geleen – Tijdens een speciale raadsvergadering is burgemeester Hans Verheijen gisteren opnieuw voor zes jaar benoemd tot burgemeester van Sittard-Geleen.
Dat gebeurde door gouverneur Emile Roemer van de Provincie Limburg.
Eerste dag van de lockdown
Hans Verheijen (59) was eerder burgemeester in Mill en Sint-Hubert en daarna in Wijchen. Hij startte in maart 2020 als burgemeester van Sittard-Geleen op de eerste dag van de lockdown in verband met Covid: “Het waren bijzondere zes jaren; van een start in een samenleving in isolatie vanwege corona tot de dynamiek van een bijzondere gemeente die in zoveel zaken excelleert en tegelijk zich zo bescheiden presenteert”, vertelt de burgemeester.
“Hans, jij staat graag tussen mensen, luistert, geeft raad en biedt soms een schouder. Dat is de verbinding die jij zo koestert. Het is het sleutelwoord van jouw ambtsinvulling”, aldus gouverneur Emile Roemer voor hij de burgemeester opnieuw de ambtseed afnam en daarmee de beëdiging officieel maakte.
Een eer
Verheijen laat weten het een eer te vinden nog een termijn de burgemeester te kunnen zijn van de inwoners van Sittard-Geleen.
“Toon Hermans zei over Sittard dat het een stad was om lief te hebben. Voor mij is dat de hele gemeente. Dat was het gevoel dat ik in 2019-2020 kreeg en nog steeds heb. Ik dank iedereen voor het vertrouwen, en ik ga me ook de komende jaren onverminderd inzetten voor Sittard-Geleen en alle inwoners.”
♦♦♦
·
Blijf op de hoogte via
Facebook,
X of via de
nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan
deze pagina.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via
[email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact
op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].