OCI-Lions steunt Voedselbank en Èngele

29 nov 2014, 9:04Gemeente
ew75seq2rpw2j1rt30lp4ta4v teamfoto 2014 2015 16 9
Momenteel lopen er diverse acties om de Voedselbank te steunen. Ook de Èngele van Zitterd kunnen rekenen op aandacht. Die steun is hard nodig, want het aantal mensen dat noodgedwongen een beroep moet doen op de voedselbank groeit nog steeds. Er is zelfs een wachtlijst.
Voedselbank Limburg Zuid voorziet op het moment bijna 600 gezinnen wekelijks van een voedselpakket. Het doel van de voedselbank is om deze mensen een steuntje in de rug te geven, zodat ze hun financiële problemen te boven kunnen komen en zo snel mogelijk weer zelfstandig kunnen voorzien in hun behoeften en terug in eigen kracht kunnen staan.
De vrijwilligers van de Voedselbank doen ontzettend goed werk, maar ze kunnen niet voorkomen dat ze mensen op een wachtlijst moeten plaatsen. Momenteel staan er zo’n 190 gezinnen op de wachtlijst en dit aantal groeit enkele dag. Voor de regio Sittard-Geleen ondersteunen de Éngele van Zitterd-Gelaen deze doelgroep.
De handballers van OCI-Lions willen hier iets aan doen en daarbij hebben ze uw hulp nodig!
Actie L1
"Wij haken aan op de L1 actie en willen de Voedselbank en de Èngele van Zitterd-Gelaen helpen door producten in te zamelen en deze aan hen te schenken om zo de jaarvoorraad op te bouwen voor 2015. Daarnaast doneren de Lions van elk verkocht kaartje van de thuiswedstrijden van 6 en 13 december een bedrag aan de Voedselbank. Een aantal sponsoren heeft al leuk ingehaakt en organiseert in hun bedrijf ook een actie", zo laat de handbalclub weten.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Anita Soons 06 - 122 03 945. Ook op de websites en Facebookpagina's van L1, OCI-Lions, de Voedselbank en de Èngele van Zitterd-Gelaen is meer informatie te vinden, onder andere over spullen die broodnodig zijn en die u dus kunt doneren.
Wat kunt u doen?
OCI-Lions roept u op om op de wedstrijddagen6 en/of 13 december een of meer van onderstaande producten mee te nemen. OCI-Lions zorgt dan dat ze bij Voedselbank en Èngele terechtkomen.
Pasta - rijst - conserven, zoals vlees, groenten, soep of fruit in blik - lang houdbaar broodbeleg, zoals pindakaas, hagelslag en jam - koffie en thee - luiers - zeep en waspoeder - koffie/thee punten.
U gaat toch zeker samen met de OCI-Lions die kratten vullen?!
loading

Loading articles...

Loading