De gemeente begint maandag 28 april met het vervangen van de verkeerslicht op de kruisingen Dr. Nolenslaan-Nusterweg en Dr. Nolenslaan-Rijksweg Noord.
Gestart wordt op 28 april op de kruising Dr. Nolenslaan-Nusterweg. De werkzaamheden zijn naar verwachting op 16 mei klaar. In deze 3 weken werken de verkeerslichten niet. Op de kruising Dr. Nolenslaan-Rijksweg Noord starten de werkzaamheden op 19 mei. Naar verwachting is daar op 6 juni alles klaar. Ook op deze plek werken de verkeerslichten in deze 3 weken niet.
Er wordt gewerkt op maandag tot en met vrijdag, vanaf 07:00 uur tot 19:00 uur.
Op de kruising worden de kabels in de grond, de lampen, de lampenkappen, de drukknoppen en de automaatkast met de software vervangen. In de weg worden nieuwe detectielussen aangelegd. Die lussen geven een seintje aan het verkeerslicht als er auto’s of fietsers op de weg staan.
Tijdens de werkzaamheden blijven alle wegen open voor het verkeer. Per rijrichting is wel maar 1 rijstrook open. Tijdens de ochtend- en avondspits zetten we verkeersregelaars in.
Tegelijk met de werkzaamheden aan de verkeerslichten wordt gewerkt aan nieuw asfalt en nieuwe putten in de Dr. Nolenslaan, vanaf het kruispunt Dr. Nolenslaan-Rijksweg Noord en bij het kruispunt Dr. Nolenslaan-Nusterweg. Tussen 22 april en 2 mei wordt de toplaag van het asfalt gehaald. Van 10 tot 13 juni, als de verkeerslichten weer klaar zijn, brengen wordt de nieuwe toplaag op het asfalt aangebracht. Als aan het asfalt gewerkt kan niet aan de verkeerslichten worden gewerkt. Daarom kunnen de werkzaamheden niet tegelijk gedaan worden. Maar om de overlast zo klein mogelijk te houden, worden de werkzaamheden meteen na elkaar uitgevoerd.
Heeft u vragen of opmerkingen? Neem dan contact op met projectleider Cindy Valkenburg via het e-mailadres [email protected].