Overwegend droog paasweekendweer

03 apr , 20:30Natuur
pasen-1-915x518-1
Pixabay
Het wordt een overwegend droog lang weekend. Vooral op tweede paasdag wordt het prachtig weer. Zaterdag is het aangenaam weer.
Alleen in het oosten en zuidoosten is kans op een enkele bui. In de middag zijn er zonnige momenten afgewisseld met wolken.

Pasen

Zondag, eerste paasdag begint met lichte regen. Rond het middaguur wordt het overal droog en komt de zon te voorschijn. Het wordt niet warmer dan 11 tot 14 graden bij een stevige zuidwestenwind.
Het wordt prachtig weer op tweede paasdag. De zon schijnt en alleen in de middag ontstaan soms stapelwolken. De maxima liggen tussen de 11 en 15 graden. Door weinig wind voelt het warmer.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
Appbanner
loading

Loading articles...

Loading