Vrijdagavond heeft Maurice Hermans tijdens de wekelijkse repetitie van de Philharmonie een korte schets gegeven van het programma van '24 rozen voor jou'.
Deze unieke theatervoorstelling wordt op 17 december, de dag waarop Sittard's beroemdste zoon honderd jaar geleden werd geboren, gehouden in Stadsschouwburg De Domijnen in Sittard.
"Het wordt een avond waaraan ook Limburgse artiesten meewerken", vertelt Hermans aan de muzikanten van het Sittardse harmonieorkest, dat ook aan die avond meewerkt. Hij noemt onder andere Jack Vinders en bariton Math Dirks. Maar ook niet-Limburgers zijn van de partij, zoals Willeke Alberti en, heel verrassend, ook Rocco Granata. Verder kunnen de bezoekers de Portugese Nederlander Fernando Lameirinhas en twee zeer talentvolle studenten van de Frank Sanders Akademie verwachten. Tenslotte doen ook twee mensen mee die nauw met Toon hebben samengewerkt: oud-toneelmeester Johnny van Elk en gitarist Benny Ludemann.
Het wordt ongetwijfeld een mooie avond in Toon's geboortestad, zo verwacht Maurice. "En het mooi is dat al die artiesten die meewerken dat nagenoeg voor niets doen. Het doel van de avond is immers een mooie donatie bijeen te krijgen voor het Toon Hermanshuis in Sittard."
Kaarten voor de voorstelling kunt u à raison van 37,50 euro per persoon online bestellen via de website van De Domijnen.