In de komende periode, vanaf maandag 17 juli tot eind augustus, gaat de Bergerweg in Sittard op de schop. Deze belangrijke verkeersader krijgt nieuwe fietspaden, een nieuwe middengeleider en nieuw asfalt.
Omdat het een drukke weg is worden de werkzaamheden in de vakantieperiode na kantooruren en in de weekenden uitgevoerd.
Het bedrijventerrein blijft bereikbaar tijdens kantooruren. Het doorgaande verkeer ondervindt in deze periode verkeershinder, met name in de avonduren en in de weekenden. Er is altijd verkeer mogelijk in beide richtingen, één weghelft is tijdens de werkzaamheden altijd open.
De werkzaamheden worden uitgevoerd door Dura Vermeer Infra Regionale Projecten. Voor meer informaite en vragen kunt u contact opnemen met Marcel Vrancken, omgevingsmanager bij Dura Vermeer Infra. Hij is bereikbaar via 0629429816. Meer informatie vindt u ook op deze Facebookpagina .
Het werk is opgedeeld in vier fases.