Een bodem voor het Oktoberfeest Sittard wordt op het station gelegd met een pretzel

14 okt , 23:54 • Nieuws
500-20191013-ns-oktoberfeest-sittard-avanput-10-434568
NS
Bezoekers van het grootste Oktoberfeest van Nederland kunnen zondag 18 oktober al een bodem leggen op station Sittard.
De NS deelt gratis pretzels uit op de zondag, de drukste dag. Daarnaast wordt het station versierd.
Het Oktoberfeest in Sittard begint op zondag om 10:30 uur met Frühschoppen. Vanaf dat tijdstip krijgen reizigers die op het station aankomen een warm ontvangst en een goede bodem met een gratis pretzel van Ah to go. Het station ligt op loopafstand van het evenemententerrein.

Schatzi schenk mir ein Foto

Natuurlijk moet je laten zien dat je in Sittard bent aangekomen en klaar bent voor het Oktoberfeest. “Schatzi, schenk mir ein Foto. Ein kleines Foto von dir“, zong Mickie Krause al. Daarom kun je jezelf op het station op de foto zetten. En misschien krijg je dan wel foto’s van je vrienden terug. “Dann schenk ich dir auch eins von mir.”
In het station van Sittard wapperen de blauw/wit geblokte vlaggen van het Oktoberfeest. Daarnaast is er extra NS-personeel aanwezig in de avonduren.

♦♦♦

  • Blijf op de hoogte via Facebook of via de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
  • Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
Appbanner
loading

Loading articles...

Loading