Vermakelijk gelijkspel Fortuna Sittard tegen FC Twente

14 okt , 6:55 • Fortuna Sittard
2026-10-14_00h39_49
Screen FSC
Voorafgaand aan de wedstrijd tegen FC Twente stond op het fanplein het Pre-Oktoberfest op het programma.
Een mooie gelegenheid voor de supporters om alvast in de stemming te komen voor het Oktoberfest, dat volgende week in Sittard plaatsvindt. Naast de festiviteiten konden de Fortuna-fans zich opmaken voor een interessante wedstrijd tegen FC Twente, een ploeg die de laatste tijd in goede vorm verkeert. Het beloofde dan ook geen gemakkelijke opgave te worden voor de ploeg uit Sittard.

Voortvarend begin

Fortuna begon voortvarend en kwam dankzij een fraaie treffer van Anthony Descotte op voorsprong. Lang konden de Limburgers daar echter niet van genieten, want FC Twente kwam niet veel later alweer langszij. In de tweede helft kreeg Fortuna meerdere grote kansen om opnieuw op voorsprong te komen, maar het lukte niet om het net nogmaals te vinden. Daardoor eindigde het vermakelijke duel in een gelijkspel.
Eindstand: 1-1
Het Fortuna Supporters Collectief sprak na de wedstrijd met Justin Hubner, Anthony Descotte, Sven Simons en hoofdtrainer Danny Buijs.
In het home spraken ze met Ole Romeny & Mattijs Branderhorst.

♦♦♦

  • Blijf op de hoogte via Facebook of via de nieuwsbrief, inschrijven onderaan deze pagina.
  • Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
loading

Loading articles...

Loading