Eendracht: drie is teveel

17 jul 2013, 9:35Nieuws
t5scj1ah8m8pp8ppm6her8zdy twee ramen
Drie grote schuttersevenementen achter elkaar organiseren is wat teveel van het goede. Daarom wil Schutterij Eendracht het ZLF en het Bondsfeest in 2015 liever niet organiseren.
Eendracht won afgelopen weekend het OLS2013 in Stramproy en gaf aan het OLS2014 graag te willen organiseren. Maar omdat de vereniging in 2015 ook het Zuid-Limburgs Federatiefeest en een Bondsfeest op de organisatorische kalender heeft staan, zoekt de schutterij samen met de gemeente naar alternatieven.
De vrees bestaat dat drie grote schuttersevenementen binnen een tijdspanne van net aan een jaar teveel van schutterij, sponsors en gemeenschap zullen vragen.
Eendracht is in overleg met andere schutterijen om Bondsfeest en ZLF pas over een jaar of zes te mogen organiseren.
loading

Loading articles...

Loading