Sittard-Geleen, 12-10-2012 | Streekomroep Start Radio doet volgende week live verslag van de Europacup-wedstrijden van landskampioen Ruijters Eaters. Twintig jaar geleden was Start er ook bij toen Eaters de legendarische Europacup-wedstrijd tegen Dynamo Minsk speelde en wist te winnen.
Sittard-Geleen, 12-10-2012 | Streekomroep Start Radio doet volgende week live verslag van de Europacup-wedstrijden van landskampioen Ruijters Eaters. Twintig jaar geleden was Start er ook bij toen Eaters de legendarische Europacup-wedstrijd tegen Dynamo Minsk speelde en wist te winnen.
In het weekend van 19 tot en met 21 oktober zal Ruijters Eaters Geleen drie wedstrijden spelen om de Continetal Cup in 'Das städtische Eisstadion am Gutenbergweg' in het Beierse Landshut. Een stadion dat plaats bied aan 5000 toeschouwers.
De tegenstanders zijn, naast gastheer Landshut Cannibals (kampioen van de DEL 2), de kampioen van de Elite League van Engeland Belfast Giants en HSC Csikszereda (Roemenië) dat zich plaatste na een kwalificatieronde.
Vrijdag 19 oktober begint de radio-uitzending om 16.00 uur als Ruijters Eaters tegen Belfast Giants uit Noord-Ierland speelt. Zaterdag staat de wedstrijd tegen Csikszereda uit Roemenië op het programma en begint de uitzending eveneens om 16.00 uur. De laatste wedstrijd tegen Landshut op zondag is om 18.00 uur, ook het aanvangstijdstip van de 3e radio-uitzending.
Start Televisie maakt een tv-verslag van het Duitse Europacup-avontuur dat in een tweeluik zal worden uitgezonden. De eerste tv-reportage is vanaf vrijdag 26 oktober te zien, deel 2 wordt vanaf woensdag 31 oktober uitgezonden.
De winnaar van deze groep zal van 23 tot en met 25 november in Bolzano spelen tegen Bolzano Foxes, Herning Blue Fox en Toros Neftekamsk. De laatste is een club uit Rusland die niet in de KHL speelt. De winnaar van die groep plaatst zich voor de finale in Donetsk waar Donbass Donetsk en Dragons Rouen al voor geplaatst zijn.