Ledendag voor vrijwilligers jeugdwerk in teken van 'Samen Wijzer in AI'

20 feb , 6:50 Nieuws
1000104730
Jeugdwerk Limburg

Jeugdwerk Limburg organiseert op zaterdag 21 maart een inspirerende ledendag voor vrijwilligers van aangesloten organisaties.

In ’t Patronaat in Sint Joost staat ontmoeting centraal, maar vooral ook het samen ontdekken hoe kunstmatige intelligentie het jeugdwerk kan versterken.

Vrijwilligerswerk

Tijdens de interactieve bijeenkomst leren deelnemers hoe AI praktisch en direct toepasbaar is in hun vrijwilligerswerk. Niet als ingewikkelde theorie, maar als slim hulpmiddel bij het bedenken van activiteiten en draaiboeken, het schrijven van wervende teksten en het communiceren met jongeren, ouders en mede-vrijwilligers. Zo kan AI tijd besparen én nieuwe inspiratie bieden.

De workshop wordt verzorgd door Renée Meisters van Maestra Design Studio. Zij neemt de deelnemers stap voor stap mee in de mogelijkheden van AI, met volop ruimte voor vragen en onderlinge uitwisseling van ervaringen.

De ledendag vindt plaats op zaterdag 21 maart 2026 van 10.00 tot 14.00 uur (inloop vanaf 09.30 uur) bij ’t Patronaat aan de Caulitenstraat 6 in Sint Joost.

Deelname is gratis, inclusief lunch. Er is plaats voor maximaal 40 deelnemers, met een maximum van vijf per organisatie. Aanmelden kan tot en met 13 maart via de website van Jeugdwerk Limburg.

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.

·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].

Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?

Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].

De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].