Op tijd kaarten kopen voor Zittesje Revuu Oppe Tied!

06 sep 2016, 10:57Nieuws
combivisuel oppe tied
Oppe Tied
Elf inwoners van Sittard-Geleen figureren op affiches waarmee de Zittesje Revue de driejaarlijkse productie onder de aandacht brengt.
Het zijn misschien wel goede bekenden van u, of mensen waarvan u denkt: 'hé, die ken ik toch, maar waarvan ook alweer?'. Jacques Pfennings - uiteraard voor 'zijn' Sint Rosakapel; Henri, Sittard's bekendste kelner op het terras van De Limbourg; Isa Walraven achter het stuur van papa's foodtruck; Hélène Gijsen, met - wat had je dan gedacht? - een bril in haar handen; Carlo Beltgens op het terras van Kafee de Kup; bierkenner en kastelein Frank Braam achter de tap van De Gats; historicus Harry Strijkers, wandelend over de schootsvelden; uitbater Jiri van café Jongen aan de Platz in Limbricht; achter de draaitafel dj Simun, in het dagelijks leven Wouter Simons; Sandra Nohlmans van Wollstreet, de mooiste breiwinkel van Nederland en tenslotte Thijs Lemmens die de poort van de Ursulinentuin afsluit.
Allemaal mensen die de Zittesje Revue Oppe Tied zullen bezoeken, of die je daarin misschien wel zou kunnen herkennen. Op het affiche herinneren zij u eraan om toch vooral op tijd kaarten voor Oppe Tied te kopen. De voorstellingen worden gehouden op 11-12-13, 17-18-19 en 25-26-27 november in schouwburg De Domijnen in Sittard.
U kunt de affiches bekijken door op de foto boven dit bericht te klikken.De affiches zijn ook allemaal te zien op de Facebookpagina van de revue. Daar kunnen bezoekers hun favoriete affiche een Like geven. Koploper is daar momenteel Limbrichtenaar Jiri Jongen, de enige niet-Sittardenaar van het elftal.
loading

Loading articles...

Loading