Raadscoalitie Sittard-Geleen blijft beperkt tot gob en CDA

28 jan 2023, 16:00Nieuws
coalitie van gob en cda
SGN
Het traject van de coalitievorming in Sittard-Geleen is definitief afgerond, zo laten coalitiegenoten gob en CDA weten.
De coalitie gob en CDA is op 13 juli 2022 van start gegaan en telt 20 van de 37 raadszetels. Er is door de coalitiepartijen bij de start van de nieuwe coalitie ook een uitnodiging gedaan aan de fracties in de gemeenteraad om alsnog aan te sluiten bij de coalitie.
Enkele fracties hebben in de afgelopen periode laten weten hier mogelijk interesse in te hebben, maar dit heeft niet geleid tot een verbreding van de coalitie. De partijen die het betreft zijn hierover mondeling geïnformeerd.
Dat betekent dat het traject voor de verbreding van de coalitie is afgerond. gob en CDA kiezen er op dit moment voor om de huidige samenstelling van het college te handhaven. Daarmee is ook de mogelijke komst van een zesde wethouder, die door de gezochte derde coalitiegenoot geleverd zou worden, van de baan.
loading

Loading articles...

Loading