Stichting Crisislab onderzoekt Chemelot-incidenten 2015

14 mrt 2016, 19:51Nieuws
weer uitstoot bij chemelot 25 juni 2015 foto ivo goessens
Ivo Goessens - Double-Eye - Geleen
Chemelot Site Permit (CSP) heeft eind 2015 besloten dat er een onafhankelijk onderzoek uitgevoerd moet worden naar de mogelijke samenhang van een aantal incidenten op de Chemelot site in 2015.
Stichting Crisislab, de onderzoeksgroep die de leerstoel Besturen van Veiligheid van de Radboud Universiteit Nijmegen ondersteunt, is gevraagd om dit onafhankelijk onderzoek uit te voeren.
Crisislab ( www.crisislab.nl ) is gespecialiseerd in evaluatie- en beleidsonderzoek op het terrein van crisisbeheersing en veiligheidszorg. Daarnaast adviseren zij publiek en private organisaties over veiligheidsvraagstukken.
In januari is het onderzoek aangezet en is inmiddels ongeveer halverwege. Mei 2016 wordt de eindrapportage verwacht.
loading

Loading articles...

Loading