Fortuna Sittard hervat competitie tegen FC Den Bosch

14 jan 2016, 9:43 Sport
cornervlag fortuna sittard
© Rik van Mulken

Hoe komt het elftal van coach Ben van Dael uit de winterstop? Vrijdagavond wordt dat duidelijk als Fortuna Sittard de competitie in de Jupilerleague hervat tegen FC Den Bosch.

In de korte tijd dat Ben van Dael als trainer bij de club actief is werd er nog niet verloren. De laatste twee competitieduels waren goed voor 4 punten en het tijdens de winterstop afgewerkte oefenduel tegen FC Oss eindigde in 2-2. Vooral de 0-2 winst in Deventer tegen Go Ahead Eagles was een fraaie opsteker.

De thuiswedstrijd begint om 20:00 uur in het stadion aan de Milaanstraat. De tegenstander staat met 24 punten op de tiende plek van de ranglijst, Fortuna staat met 18 punten op de 17e plaats.

Fortuna Sittard speelde de eerste wedstrijd van deze competitie uit tegen Den Bosch en behaalde daar een 2-2 gelijkspel. De thuiswedstrijd eindigde vorig seizoen eveneens gelijk: 0-0.