
Geleen - In theater Karroessel vinden zondagmiddag 30 november de Presentaties PodiumPlus plaats. Twee bands die je zondagmiddag opvrolijken in de Platte Zaal.
De toegang is gratis maar een vrije gift wordt erg op prijs gesteld! Vanwege de plaatsen graag wel even een plekje reserveren via deze link.
Cadenza: een gloednieuwe band, voortgekomen uit Jazzy, die pas een klein jaartje samenspeelt. Ze maken rustige popsong met een jazzy soundje. Denk aan Sunny, Blue moon, Autumn leaves en La vie en rose. Kortom, heerlijke muziek voor de zondagmiddag!
Cadenza: Ankie Dols (zang), Rob Roomans (bas), Jos Roes (fluit) en Lino Marasi (gitaar), voor deze gelegenheid aangevuld met drummer Eduard Corver.
Blue Monday is geen onbekende band voor Theater Karroessel. Als één van de eerste bands van Stichting PodiumPlus hebben ze sindsdien ruime podiumervaring opgedaan. Ze stonden al meermaals met succes op het podium van onze platte zaal en speelden het dak er af. Ze maken heerlijke, populair klassieke rock- en popsong. Stilzitten wordt moeilijk!
· Blijf op de hoogte via Facebook, X of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
· Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].






