Geleen - In theater Karroessel vinden 30 november de Presentaties PodiumPlus plaats. Twee bands die je zondagmiddag opvrolijken in de Platte Zaal.
De toegang is gratis maar een vrije gift wordt erg op prijs gesteld! Vanwege de plaatsen graag wel even een plekje reserveren
via deze link.
14.30 – 15.30 uur Cadenza
Cadenza: een gloednieuwe band, voortgekomen uit Jazzy, die pas een klein jaartje samenspeelt. Ze maken rustige popsong met een jazzy soundje. Denk aan Sunny, Blue moon, Autumn leaves en La vie en rose. Kortom, heerlijke muziek voor de zondagmiddag!
Cadenza: Ankie Dols (zang), Rob Roomans (bas), Jos Roes (fluit) en Lino Marasi (gitaar), voor deze gelegenheid aangevuld met drummer Eduard Corver.
16.00 – 17.00 uur Blue Monday
Blue Monday is geen onbekende band voor Theater Karroessel. Als één van de eerste bands van Stichting PodiumPlus hebben ze sindsdien ruime podiumervaring opgedaan. Ze stonden al meermaals met succes op het podium van onze platte zaal en speelden het dak er af. Ze maken heerlijke, populair klassieke rock- en popsong. Stilzitten wordt moeilijk!
♦♦♦
·
Blijf op de hoogte via
Facebook,
X of via de
nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan
deze pagina.
·
Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via
[email protected].
Adverteren op
Sittard-Geleen.nieuws.nl? De
bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de
zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met
je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te
adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact
op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail:
[email protected].
De nieuwsredactie is
te bereiken via
[email protected].