Het is de week van de afvalhelden!

04 mrt , 23:39Milieu
RWM_WvdA26_Social_Vierkant_Duim
RWM
RWM Afval & Reiniging zet deze week alle medewerkers extra in het zonnetje, tijdens Week van de AfvalHelden.
Zo zijn de RWM milieuparken feestelijk versierd en worden medewerkers dagelijks op iets lekkers getrakteerd.

Een schone gemeente

Het lijkt vanzelfsprekend. Een schone gemeente. Maar dat is het niet. Het is mensenwerk. Vroeg op, in weer en wind, handen uit de mouwen en borst vooruit.
Vaak onzichtbaar, altijd onmisbaar.

Van afval naar grondstof

Want schoon is geen luxe. Schoon is vrijheid. Ademhalen in de stad. Veilig naar school. Ruimte om te leven. En schoon is de basis van morgen: minder verspilling, beter scheiden, slimmer hergebruiken, minder productie. Afval verwerken tot grondstoffen voor de toekomst.

Wat zijn AfvalHelden?

💛Zijn mensen die elke dag, in weer en wind, zorgen dat afval wordt ingezameld, verwerkt en omgezet naar nieuwe grondstoffen.
💙Dankzij hen blijven onze straten schoon, veilig en kan afval een nieuw leven krijgen.
Daarom is er de Week van de AfvalHelden. Een blijk van waardering.
AfvalHeld gespot? Geef 'm dan een duim omhoog!

♦♦♦

·         Blijf op de hoogte via FacebookX of via de nieuwsbrief, inschrijven kan ook onderaan deze pagina.
·         Lokaal(pers)bericht of evenement insturen? Dat kan via [email protected].
Adverteren op Sittard-Geleen.nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?
Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Sittard-Geleen Nieuws tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via de telefoon: 06-22543972 of via de mail: [email protected].
De nieuwsredactie is te bereiken via [email protected].
2025 07 02 17h29 26
loading

Loading articles...

Loading