Politie ruimt hennepplantages

04 feb 2015, 12:34Nieuws
cannabis 448661 1920 hennep cc0 public domain
CC0 Public Domain
Dinsdag heeft de politie op diverse plekken in de regio hennepplantages geruimd. Het betrof één adres in Stein en twee in Sittard.
In een woning aan de Hemelsley in Sittard werd een plantage met 100 planten aangetroffen. De in het pand aangetroffen persoon werd niet opgepakt, omdat er ook een klein kind in de woning aanwezig was.
Iets verderop, in een huurwoning aan de Janekersvaart, werd 886 gram gedroogde hennep aangetroffen. Daar hadden de kwekers kennelijk net geoogst.
In Stein werden 194 planten aangetroffen in een huurwoning aan de Dros Roststraat. Daar werd nog niemand aangehouden.
In alle drie de gevallen was er sprake van diefstal van stroom, en dat kan brandgevaar opleveren. De bewoners krijgen een naheffing van het energiebedrijf. Bovendien kunnen de bewoners van de huurwoningen op zoek naar een nieuw onderkomen, want hun huurovereenkomst wordt opgezegd.
loading

Loading articles...

Loading